شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ | 28 March 2020
یادداشت فرماندار

دستورالعمل فرماندار شهرستان دنا به بخشداران ,بخش مرکزی و پاتاوه- همه جا را رصد کنید

نظر به ممنوع شدن گردشگران و مسافران به شهر ستان از ورود آنها محترمانه جلوگیری نمایند و از ورود اتباع خارجه و متکدیان و فروشندگان دوره گرد ممانعت نمایند‌.

فصلی نو ، عبدالحمید پناهی فرماندار شهرستان دنا با ارسال نامه ای به بخشداران حوزه خود نوشت :


با سلام
بخشداران  ,محترم بخش مرکزی و بخش  پاتاوه:
با توجه به  اینکه سلامت مردم در اولویت قرار دارد و بازی با سلامت و جان مردم پذیرفته نیست و اینکه امار مبتلایان به ویروس کرونا در حال رشد هست با تشکیل جلسه با دهیاران مسیر پر خطر جاده یاسوج_ اصفهان، ضمن قدردانی از برخی از دهیاران و شوراها که تمهیداتی در این خصوص اندیشیده و عملیاتی نمودند؛ آنها را موظف کنند با همکاری شورا ، مرکز بهداشت یا خانه بهداشت، بسیج و نهادهای مردمی و... با رعایت  مقررات و ضوابط، ورودی روستاها را به جد رصد و کنترل نمایند. نظر به ممنوع شدن گردشگران و مسافران به شهر ستان از  ورود آنها محترمانه جلوگیری نمایند و از ورود اتباع خارجه  و متکدیان و فروشندگان دوره گرد ممانعت نمایند‌.
مکانهای عمومی صنوف مختلف  را رصد نمایند ،برخی از صنوف باید تعطیل باشند و برخی دیگر که قبلا اطلاع رسانی شد با رعایت پروتکل بهداشتی خدمات دهند، ضد عفونی مکانهای عمومی و روستاها را با هماهنگی مراکز بهداشت مرتب انجام دهند. موارد مشکوک را به مرکز بهداشت معرفی نمایند با نصب بنر توصیه های بهداشتی و ممنوع بودن اسکان مسافران را در روستاها و حاشیه جاده ها و رودخانه ها اطلاع  رسانی نمایند. روستاهای که چند راه ورودی دارند و مسافر پذیر و در معرض این ویروس هستند با مدیریت دهیاری و شورا ساماندهی نمایند.
بخشداران موظف هستند گزارش روزانه دهیاران را به فرمانداری ارسال نمایند.

عبدالحمید پناهی
فرماندار شهرستان دنا 

آخرین اخبار