شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ | 28 March 2020
مدیرکل تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد

نظارت بر توزیع و قیمت میوه شب عید بر عهده تعاون روستایی نیست

قدرت الله ویسی اظهار داشت: کل نظارت بر عهده سازمان است و این بدین معناست که نظارت بر توزیع و فروش سیب و پرتقالی که از سردخانه خارج می شود بر عهده سازمان صنعت معدن و تجارت استان است و وظیفه ما در قبال میوه شب عید تامین ،نگهداری و توزیع است .

فصلی نو ، مدیرکل تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: وظیفه محوله به تعاون روستایی استان در قبال میوه شب عید تهیه ،نگهداری و توزیع است .

به گزارش فصلی نو ، قدرت الله ویسی عصر امروز در جمع خبرنگاران در خصوص نحوه ،خرید ،نگهداری ،توزیع و نظارت میوه خریداری شده شب عید استان اظهار داشت: بر اساس تصمیمات کمیته راهبری میوه شب عید ،600 تن میوه سیب درختی و  پرتقال  والنسیا  از جیرفت تامین کردیم .
ویسی گفت : سعی کردیم سیب درختی مورد نیاز را از باغداران هم استانی تهیه کنیم اما پرتقال را از جیرفت کرمان خریداری کردیم .

وی در خصوص قیمت مصرف کننده میوه شب عید عنوان کرد: بر اساس مصوبه کمیته راهبری ،قیمت هر کیلو سیب درختی سفید و قرمز معادل 6 هزار تومان و قیمت پرتقال والنسیا 7 هزار تومان تعیین گردید .

مدیرکل تعاون روستایی استان ادامه داد:در تاریخ 28 اسفند از طریق اتحادیه تعاون روستایی توزیع میوه شب عید در دستور کار قرار گرفت که بر اساس  مصوبه کمیته راهبری کار تامین میوه بر عهده اتحادیه تعاون روستایی شهرستان بویراحمد بعنوان مباشر قرار گرفت  ،که بیش از 50 غرفه از طریق سازمان صنعت و معدن استان به ما معرفی شدند  و  بر اساس میزان سهمیه ای که از طریق سازمان صنعت معدن به اتحادیه معرفی شدند مطابق همان معرفی نامه میوه در اختیار غرفه داران قرار داده خواهد شد .

قدرت الله ویسی اظهار داشت: کل نظارت بر عهده سازمان است و این بدین معناست که نظارت بر توزیع و فروش سیب و پرتقالی که از سردخانه خارج می شود بر عهده سازمان صنعت معدن و تجارت استان است و  وظیفه ما در قبال میوه شب عید تامین ،نگهداری و توزیع است .

ویسی در خصوص میزان اعتبار طرح میوه شب عید بیان کرد: قریب 900 میلیون تومان از طریق بانک ملت تسهیلات دریافت کردیم و مابقی از طریق تعاون روستایی شهرستان بویراحمد تامین شد کل اعتبار خرید میوه شب عید 2 میلیارد و 500 میلون تومان بوده است  /

مدیرکل تعاون روستایی استان؛قیمت میوه شب عید کاهش یافت
آخرین اخبار