شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ | 28 March 2020
فرماندار دنا

هیچ مسافری در سطح شهر سی سخت دیده نمی شود /برخی زمین به غیر بومی ها فروخته اند تا ویلا ساخته شود / امکان بستن کامل ورودی وجود ندارد

فرماندار دنا در ادامه افزود : ورودی شهر طی روزهای اخیر بشدت جهت ممانعت از ورود مسافر و گردشگر به سطح شهر سی سخت کنترل می شود اما اینکه می گویند ورودی بطور کامل بسته شود ما چنین اختیاری نداریم و این امکان وجود ندارد .

فصلی نو ، فرماندار شهرستان دنا گفت : ورودی شهر سی سخت جهت جلوگیری از ورود مسافران بشدت کنترل و غربالگری می شود .

به گزارش فصلی نو ؛ عبدالحمید پناهی عصر امروز در جمع خبرنگاران عنوان کرد : ورودی شهر سی سخت توسط ده نفر که شامل 4 نفر از هلال احمر ، 2 نفر سپاه پاسداران 2 نفر نیروی انتظامی و دو نفر از بسیج رصد می شود .

پناهی با بیان اینکه گفته اند مرزهای استانی کنترل شود اما ما حتی کنترل و نظارت را حتی برای شهر سی سخت در نظر گرفته ایم اظهار داشت :امروز در جلسه ای که در راستای اعتراض به ورود مسافران به شهر برگزار شد ما اعلام کردیم یک ماشین غیر بومی در سطح شهر نام ببرید و یا یک مهمانسرا ، سوییت معرفی کنید که جوابی دریافت نکردیم .

وی ضمن قدردانی از همکاری و همراهی مردم شهر سی سخت،گفت : در برخی جاهها مردم زمین به غیر بومی ها فروخته اند که آنها به ویلاههای خود رجوع می کنند و امکان جلوگیری از ورود این افراد  وجود ندارد ضمن اینکه به آنها اعلام کردیم حق ورود به سطح شهر را ندارند .

فرماندار دنا در ادامه افزود : ورودی شهر طی روزهای اخیر بشدت  جهت ممانعت از ورود مسافر و گردشگر به سطح شهر سی سخت کنترل می شود اما اینکه می گویند ورودی بطور کامل بسته شود ما چنین اختیاری نداریم و این امکان وجود ندارد .

عبدالحمید پناهی اضافه کرد : تمام اقداماتی که در ورودی استان جهت جلوگیری از ورود مسافران انجام می شود در ورودی شهر سی سخت هم در حال انجام است ، در ورودی با تب سنج لیزری و  اکسی متر افرادی که عبور و مرور می کنند مورد معاینه قرار می گیرند .


0
..... ۳ فروردین ۱۳۹۹
هیچکی
پاسخ
0
دنا ۴ فروردین ۱۳۹۹
درود بر سپاه قهرمان،متاسفانه بقیه سازمانها و ....در این چند روز ضعیف عمل کردن.
پاسخ
آخرین اخبار