شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ | 28 March 2020
با ارسال پیامی؛

پیام تقدیر و قدردانی سرپرست جدید مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد از دکتر یزدان پناه و سرپرست سابق مرکز

بر خود لازم می دانم کمال تشکر و قدرانی خود را از ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی جناب آقای دکتر پرویز یزدان پناه مدیر توانمند و شایسته که قانون مداری و شایسته سالاری را سرلوحه کار خود قرار داده و کشتی سلامت

فصلی نو ، بدنبال انتصاب محمد یزدان پناه بسمت سرپرست جدید مرکز بهداشت شهرستان دنا ، وی با ارسال پیامی از سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و سرپرست سابق این مرکز بهداشت تقدیر کرد .

به گزارش فصلی نو ، یزدان پناه در این پیام نوشت:
بر خود لازم می دانم کمال تشکر و قدرانی خود را از ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی جناب آقای دکتر پرویز یزدان پناه مدیر توانمند و شایسته که قانون مداری و شایسته سالاری را سرلوحه کار خود قرار داده و کشتی سلامت و بهداشت را در استان هدایت می کند داشته باشم ، و ضمن تشکر و سپاس  از جانب آقای سید نورالدین حسینی دوست عزیز و گرامی ،سرپرست سابق مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد که در زمان مدیریت ایشان از تجربیات و رهنمودهای ایشان استفاده کرده ایم از خداوند متعال آرزوی توفیق سعادت و سربلندی برای ایشان از خداوند باری تعالی خواستارم .

دکتر محمد یزدان پناه
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد

0
ط.ن ۲۸ اسفند ۱۳۹۸
درود و احسنت بر مدیر خوب و قابل مان جناب دکتر پرویز یزدانپناه
پاسخ
1
۲۹ اسفند ۱۳۹۸
بله اگر حال یک تیر تاجی را گذاشته بودند صدا درمی آمد که طایفه گری است اما دکتر یزدانپناه پسر عموی خودش را گذاشته خبری نیست ؟؟؟؟؟؟؟
درود ۲ فروردین ۱۳۹۹
دقیقا
پاسخ
1
احمد ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
انتصاب فامیلی خخخخخخخ
پاسخ
0
رضا ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
شایسته سالاری و قانون نداری!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
بهتر بود به رسم ادب و احترام می فرمودید از پسر عموی عزیزم که از بدو انتصاب فامیل گرایی و خانوادگی را سرلوحه قرار دادن تقدیر و تشکر می کنم.
پاسخ
0
۹۹ ۴ فروردین ۱۳۹۹
از وابسته خودت که گذاشته ات رییس مرکز بهداشت تشکر میکنی عجب روزگاری شده والله
پاسخ
آخرین اخبار