شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ | 28 March 2020
اخبار کرونا؛

اقدام تحسین برانگیز بانوی یاسوجی در راستای تهیه و توزیع ماسک و دستکش بین هم استانی ها+تصاویر

در همین راستا بانوی مدرس دانشگاه و فعال در عرصه اجتماعی فرهنگی هم استانی در یک اقدام تحسین برانگیز با تهیه ماسک و دستکش مورد نیاز و توزیع آن بین افراد مختلف جامعه بویژه نیازمندان سهم مهمی در برطرف کردن بخشی از نیازهای مردم داشته است .

فصلی نو ، در ایامی که ویروس کرونا تقریبا تمامی محورهای جامعه را تحت شعاع قرار داده است ، حس انسان دوستانه برخی از هموطنان و هم استانی ها  در راستای کمک به همنوعان و جلوگیری از شیوع این ویروس تحسین برانگیز است .

به گزارش فصلی نو ، در حالیکه  که شیوع ویروس کرونا ، عملا باعث تهدید مردم شده است اما در کنار چالش‌ها و تهدیدهایش، ما را در موقعیتی قرار داده که می توان از این تهدید فرصت ساخت.  شیوع کرونا ما را آگاه کرد که باید الگوی‌های رفتاری‌مان به ویژه در موضوع سلامت و خود مراقبتی و کمک و تلاش برای سلامت همنوعانمان را تغییر دهیم. 

در همین راستا  بانوی مدرس دانشگاه و  فعال در عرصه اجتماعی فرهنگی هم استانی  در یک اقدام تحسین برانگیز با تهیه ماسک و دستکش مورد نیاز و توزیع آن بین افراد مختلف جامعه بویژه نیازمندان سهم مهمی در برطرف کردن بخشی از نیازهای مردم داشته است .

سیده ترانه تقویان به فصلی نو ، می گوید : بخش زیادی از این اقلام به دهدشت جهت توزیع بین مردم ارسال شد که پیام های تقدیر و تشکر این عزیزان باعث انگیزه بیشتر من در تداوم این کار شد .

تقویان اضافه می کند : در یاسوج نیز دستکش و ماسک بین افراد مختلف بخصوص معلولین تا جایی که امکان داشت توزیع شده است .

وی با بیان اینکه سعی کنیم تا با برخی هم دلی ها سختی شرایط موجود را برای هم کم کنیم اظهار داشت: از مردم نیز می خواهم، با رعایت مسائل بهداشتی در شکست ویروس کرونا سهیم باشند، تا هرچه سریع تر این ویروس شوم را شکست دهیم و به شرایط قبلی بازگردیم.

آخرین اخبار