شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ | 28 March 2020
طی حکمی؛

جانشین تام الاختیار کارگروه پشتیبانی و مراقبت بیماری کووید ۱۹ در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج منصوب شد + تصویر ابلاغ

شکیبایی تاکنون از سوی مسئولان ملی و استانی به پاس خدمات ارزنده در حوزه های مختلف به ویژه حسابداری و مدیریت و همچنین چاپ و ارائه چندین مقاله در همایش های گوناگون تجلیل شده است.

فصلی نو،جلال پوران فرد، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در ابلاغی " علیرضا شکیبائی فر " را به عنوان جانشین تام الاختیار خود در کارگروه پشتیبانی و مراقبت کووید ۱۹ این دانشگاه منصوب کرد.                    

                   

 به گزارش فصلی نو؛ در متن این ابلاغ آمده است:

جناب آقای علیرضا شکیبائی فر

مدیر برنامه ریزی، بودجه و پایش عملکرد دانشگاه

موضوع: ابلاغ

باسلام و احترام

پیرو ابلاغ شماره ۲۳/۴/۳۰۰۸۳/پ مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ با توجه به تجارب، تخصص و توانمندی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان جانشین تام الاختیار اینجانب در کارگروه پشتیبانی و مراقبت بیماری کووید ۱۹ در دانشگاه علوم پزشکی منصوب می شوید تا با یاری خداوند متعال و همکاری معاونین، مدیران و سایر واحدهای بهداشتی و درمانی برون بخشی اقدامات اثربخشی در جهت کنترل این بیماری بعمل آید.

گفتنی است، علیرضا شکیبائی فر، دارای مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های تحصیلی مدیریت دولتی - مدیریت نیروی انسانی و حسابداری، فارغ التحصیل دوره بلند مدت سه ساله تخصصی CIMA  FARSI از مرکز آموزش حسابداران خبره ایران با سابقه خدمت و تجربه در خط مقدم بهداشت و درمان و از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس می باشد و سوابقی همچون قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع و مدیر برنامه ریزی، بودجه و پایش عملکرد دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، عضو کمیته فنی و تخصصی بودجه دانشگاه های علوم پزشکی کشور، مدرس بودجه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و عضو انجمن حسابداران خبره ایران را در کارنامه خود دارد.

وی تاکنون از سوی مسئولان ملی و استانی به پاس خدمات ارزنده در حوزه های مختلف به ویژه حسابداری و مدیریت و همچنین چاپ و ارائه چندین مقاله در همایش های گوناگون تجلیل شده است.

آخرین اخبار